Bizi Arayın

+905312630799

Awesome Image

SAFİR TEKNİĞİ

Gelişen ve günden güne köklü ve yaygın bir tedavi olan saç ekimi operasyonlarında son zamanlarda teknolojinin sağladığı avantajlar arasında yer alan safir fue saç ekimi ile başarı grafiği yükselmektedir.

Safir uçlarla yapılan operasyonlarda eski yöntemlere göre daha doğal sonuçlar elde edilmesinin yanı sıra iyileşme süreci de hızlanmaktadır. Safir Fue ile açılan kanallarda gerçek safirden elde edilen özel uçlar kullanılmaktadır ve açılan kanallar daha minimal olmaktadır. Kanal açma esnasında daha az vibrasyon olmaktadır buradaki etken safir ucun sertliği ,keskinliği ve dayanıklılığıdır.Safir fue ile daha sıkı kanallar açılabilmektedir.Deri yüzeyinde pürüzsüz bir iyileşme görülmektedir.

Öncelikle antibakteriyel ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde uygulama sırasında daha az titreme olur ve böylelikle hem travma hem de doku hasarı minimuma indirilir. Safir ucun kullanılması durumunda daha sık ekim işlemi yapılabilir ve böylelikle özellikle ileri derecede dökülme olan hastalarda başarı oranı artar. Çünkü Safir uç her bölgeye özel numaralara sahiptir ve bu da kanalı açacak uzmana stabil bir kanal deneyimi yaşatır.

Safir fue ile yapılan saç ekimi operasyonları ayrı bir yöntem değil fue yöntemi kapsamına giren bir çeşit inovasyondur.