Bizi Arayın

+905312630799

Awesome Image

KAŞ EKİMİ

Kaşlar yüzümüzün ortasında bulunan, yüz güzelliğinin bütünlüğünü ve yüzümüzün ifadesini sağlayan, gözlerimizi bir çerçeve gibi sararak güzelliklerinin ortaya çıkmasını sağlayan oldukça önemli yapılardır. Aynı zamanda kaşlarımız duygu ve düşüncelerimizi belirtirken yüzümüzde oluşan jest ve mimiklere çok büyük bir katkı sağlamaktadır.

Kaşlar kazalar, travmalar, yanıklar ve bazı dermatolojik rahatsızlıklar sonucu kaybedilebilirler. Ayrıca günümüzde kaşların şekillendirilmesi moda akımlarının etkisinde kalmaktadır ve özellikle bayan hastalar her zaman olduğu gibi günümüzde de modayı takip etme arzusundadırlar. Bu akımlara uygun olarak kaşlar alınarak şekillendirilmektedir ancak belli bir müddet ve sıkça alınma sonucu, kaşın bazı bölgeleri daha sonra kalınlaştırılmak istense dahi geri gelmemektedir.

Geçirilmiş travmalar, yanıklar ve bir takım cilt rahatsızlıkları sonucu kaybedilmiş, alım sonrasında tekrar yerine gelmeyen veya daha kalın kaş kullanma tercihi olan kişilerde kaş nakli etkili bir yöntemdir.

Kaş nakli ense bölgesindeki dökülmeye dirençli saçlardan alınan köklerin kaş bölgesine naklinden ibaret bir işlemdir. Kaşa verilecek yeni şekil anatomik sınırlar içerisinde kalarak, hastanın istekleri de dikkate alınmak sureti ile çizilerek planlanır.