Bizi Arayın

+905312630799

LIVA ESTETİK SAÇ EKİMİ & PLASTİK CERRAHİ

LIVA SAÇ EKİMİ &
PLASTİK CERRAHİ

Liva Saç Ekimi ve Estetik Merkezi gerek saç ekimi konusunda gerekse estetik cerrahi konusunda dünya standartlarını takip eden alanlarında uzman kadroyla çalışan ve en üst düzeyde hasta memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir merkezdir. Siz değerli hastalarımızı gerçek kaliteye ve uzmanlığa şahit olabilmeniz, kafanızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabilmeniz için merkezimize bekliyoruz.

MİSYONUMUZ

Doğru bilgi, kaliteli hizmet ve en son teknolojik gelişmelerin ışığında hastalarımıza en doğru hizmeti vermek.

VİZYONUMUZ

Saç ekimi ve estetik cerrahi alanında hastalarımıza dünya standartlarında hizmet vermek. Türkiye'de sağlık turizminin gelişmesine katkıda bulunarak, estetik ve medikal anlamda gözde birdanışmanlık merkezi olmak.

DOÇ. DR. CEM ASLAN

1982 yılında İzmir'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Manisa'da tamamladı. 2006'da Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

2007 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'nde uzmanlık eğitimine başladı. 2012'de uzman olduktan sonra, aynı hastanede 2015 yılına kadar Uzman Hekim olarak çalıştı.

2015-2017 yılları arasında özel sektördeki çalışmalarını sürdürdü. 2017'de Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda Öretim Üyesi olarak çalışmaya başladı ve aynı dönemde Tıp Doçenti Unvanı2nı aldı.

DOÇ. DR. TOYGAR TOYDEMİR

Dr. Toygar TOYDEMİR 1976 yılında doğdu. 1994 yılında Gaziantep Fen Lisesi’nden mezun oldu ve aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. Altı yıllık tıp eğitimini bitirdikten sonra 2001-2006 yılları arası Genel Cerrahi İhtisasını yapacağı Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine atandı.

2009-2011 yılları arasında Prof. Mehmet Ali Yerdel ile beraber çalışmış olup binlerce reflü hastası değerlendirip yüzlerce reflü cerrahisi gerçekleştirmişlerdir. 2010 yılında Türk Cerrahi Derneğinin uyguladığı Yeterlik (Board) sınavının yazılı ve sözlü aşamalarını başarıyla tamamlayıp, Yeterlik belgesi almaya hak kazanmıştır.

2013 yılında New York Lenox Hill Hastanesinde, obezite cerrahisinde bir dünya eksperi olan Dr. Mitchell Roslin ile revizyonel bariatrik cerrahi üzerine çalışmış ve Amerika Birleşik Devletlerinde ki bariatrik cerrahi alanındaki yenilikleri yakından takip etme fırsatı bulmuştur. 2014 yılında YÖK tarafından düzenlenen doçentlik sınavının dosya incelemesi ve sözlü sınav aşamalarını başarı ile tamamlamış olup Genel Cerrahi Doçenti ünvanı almıştır.